Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYSOKÉ MÝTO - JBC 3 : 0 ( 3 : 0 )

9. 3. 2014

 První jarní ostrý zápas jsme odehráli na hřišti patnáctého týmu tabulky. Domácí přes zimu nespali a značně posílili. Hned od začátku se domácí snažili vyvořit tlak, kterému jsme dokázali odolat. V jedenácté minutě se předvedl Svoboda , jehož střelu z dvaceti metrů vyrazil Farský. Ve třinácté minuě po zaváhání našeho brankáře, Barcuch musel faulovat a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Svoboda. Mýto se dostalo do pohody a lépe kombinovali. Jablonec se pokoušel po získání míče o rychlé zakončení, do koncovky se dosával složitě. Ve 26 minutě napřáhl Kopecký z trestného kopu a Farský skvěle zasáhl. Hned z protiakce Vanc našel naběhnutého Rudolfa, který z úhlu křížnou ranou těsně minul branku Černíka. Pak si naběhl za obranu Svoboda a již překonaného našeho brankáře zastoupil Nechanský. Těsně před poločasem se o osudu zápasu rozhodlo. Ve 40 minutě Karásek chybně rozehrál a střela Kopřivy z hranice vápna skončila v naší síti. V poslední minutě první půle jsme nechali z dvaceti metrů vystřelit Konečného a jeho nepříliš prudký pokus zapadl k tyči a vytvořil tím bezpečný náskok pro domácí. Po změně stran v pohodě hrající Mýto kontrlovalo hru a nepoušti Jablonecké do nebezpečných situací. Naopak využívali chyb v rozehrávce hostů a čtyřikrát  v gólovkách selhali. Naši hráči byli statičtí, kazili rozehrávku a osobní souboje prohrávali. Hráči hráli pod svoje možnosti.Takhle se o záchranu nehraje.

Góly  -   13 min.    Svoboda    Ivo          1 : 0   ( z penalty )

               40 min.    Kopřiva     Lukáš     2 : 0

               44 min.    Konečný   Roman   3 : 0

 

Sestava: Farský - Helm ( 64 min. Sedláček ), Karásek, Nechanský, Braun - Štemberk ( 84 min. Zonyga ), Vanc, Barcuch, Krejčík ( 64 min. Povr ) - Rudolf, Ledecký ( 64 min. Paldus )

ŽK - 2 : 1

Diváci - 380

Rozhodčí - Slavíček, Moník, Lavrenčíková

Delegát - Shroter