TURNOV - JBC 3 : 2 ( 2 : 2 )

15. 3. 2015

V druhém jarním kole jsme zavítali opět na půdu soupeře a tentokrát na hřiště Turnova. Do zápasu namohl nastoupit Halama, ale mohli jsme počítat s Jakubem Kuhnem. Od první minuty se hrálo ve slušném tempu a oby týmy se pokoušeli zaměstnat brankáře. Domácí se dostali do vedení již ve druhé minutě, kdy po chybách na levé straně Luckassen prošel do vápna našel Papouška a ten zblízka překonal Králíčka. Jablonec byl v poli vyrovnaným soupeřem a za čtyři minuty vyrovnal Kuhn. To vysokým presinkem a špatným odkopem Kubaát nabídl míč Kuhnovi a ten do odkryté branky v klidu vyrovnal. Hra se přelévala od jedné branky k drué a často se zakončovalo. Jenže nepřesně nebo slabě. Ve 22 minutě Králíček po rohu chyboval míč mu vypadl a Papoušek nemě problém uklidit míč do branky podruhé. Ani tentokrát to jablonecké nezlomilo a ve 34 minutě vyrovnali. Karásek míč vyvezl před šestnáctku, Štemberk zatáhl a našel opět Karáska, který střelou placírkou na přední tyč skóroval.  Další možnosti zůstali nevyužity a tak se šlo do šaten za stvu 2 :2. Po změně stran byl více na míči domácí Turnov, ale územní převaha končila na hranici velkého čtverce. Gólovky měli z rohů. První Pimpara hlavičkoval vedle. a ve druhé Bernát hlavou trefil břevno. Jablonec hrál na brejky.Zakončoval ze střední vzddálenosti a s tím si Kubát poradil. V 81 minutě Povr běžel na brankáře, jenže se nechal vytlačit z dobré pozice a tak celou nadějnou akci zakončil Krejčík střelou do rukavic barnáře Kubáta.V 87 minutě došlo k rozuzlení celého zápasu.Ve skrumáži Karásek fauloval a z nařízené penalty Papoušek bezpečně vystřelil Turnovu tři body. Náš výkon byl diametrálně odlišný toho s Dvorem.Bohužel místo plusového bodu rozhodla penalta v závěru utkání v náš neprospěch.

Góly -  2 min.  Papoušek    Petr      1 : 0

6 min.  Kuhn           Jakub   1 : 1

22 min.  Papoušek   Petr      2 : 1

34 min.  Karásek      Petr      2 : 2