Jdi na obsah Jdi na menu
 


PĚNČÍN TURNOV B - JBC 1 : 1 ( 0 : 1 )

Na půdu Pěnčína jsme přijeli s cílem odčinit domácí porážku s rezervou Č. Lípy . Od úvodu jsme byli lepší a zatlačili domácí na jejich polovinu. V první šanci se ocitl Václavík , ale jeho hlavička mířila mimo branku domácích . Na další centr z levé strany si nabíhal Václavík a Hrbek jenže ani jeden nedokázal míč poslat za záda Hyky. V deváté minutě po rohu se k odraženému míči dostal Braun a orazítkoval tyč Pěnčína. Ve 14´se aktivita JBC konečně projevila gólově. Za obranu si zaběhl Vrána Jan obešel Hyku a do prázdné branky v klidu zavěsil. Domácí se do hry vůbec nedostali a k brance JBC se přiblížili jen sporadicky. Ve 28´po faulu před vápnem dostal možnost zvýšit Braun , ale jeho střela mířila vysoko nad. První poločas se dohrál v jasné režii hostí a jen špatně řešená předfinální fáze JBC držela ve hře domácí. Do druhého poločasu nastoupil Pěnčín s větším odhodláním a vůlí. Hra se vyrovnala, domácí si poté vytvořili mírnou herní převahu, jenže k zakončení a přímému ohrožení Hančila se nedostali. JBC v této fázi dobře bránil, chodil do brejků, ale nedokázal už udržet míč více na svých kopačkách. Bohužel několik možností k překvapení obrany Pěnčína jsme prováhali a měli jsme po ztrátách co dělat , aby jsme chyby napravili. Domácí hru přiostřili a několika nevybíravými zákroky se snažili zastrašit naše hráče. Kýženého vyrovnání se dočkali v 87´, kdy jsme získali na půlce míč, šli do brejku, špatnou rozehrávkou jsme snadno míč ztratili a domácí rychle přenesli hru do naší odkryté pravé strany. Tam si nabíhal volný Dressler a křížnou střelou o tyč zařídil vyrovnání. Do konce zápasu se již nic nestalo a po průběhu hry musíme bohužel  konstatovat, že z Pěnčína odjíždíme pouze s jedním bodem.

 

Sestava    Hančil - Šír, A. Brož, Nechanský, P. Vrána - Hrbek / 74´Močkovský /, Braun, Kotˇátko, J. Brož - Václavík / 81´L. Brož /, J. Vrána / 88´Ďoubalík /

 

ŽK - 4 : 1

Diváci - 60

Rozhodčí - Tykva, Ujka, Miklovič

Delegát - Hasan