Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslavy 90 let

8. 7. 2012

V sobotu za krásného počasí se uskutečnili oslavy 90 let fotbalu u nás v Jablonci nad Jizerou. Celá akce začala ve 14 hodin utkáním přípravek našeho klubu a sousedního Vysokého. V pěkném utkání plném zvratů ve skóre se oba soupeři rozešli smírně 5:5. Po nich na hřiště zpestřily program mažoretky pod vedením Lenky Vránové . Před samotným hlavním zápasem ještě popřál našemu klubu vše nejlepší starosta města pan Miroslav Kubát a místopřeseda LKFS pan Václav Severýn. Poté obě mužstva přivedla na hřiště kordonem mažoretek trojice rozhodčích slečny Simmerová, Navrátilová a Bistiaková. Po představení obou mužstev se telefonicky omluvil přítomným legenda Antonín Panenka, kterému nakonec pracovní povinnosti v Rakousku nedovolili se zúčastnit našich oslav. Přesto se na hřišti Panenka objevil , byl jím jeho syn Tomáš. Klokani nastoupili s několika skvělými hráči historie našeho fotbalu. Samotný zápas přinesl spoustu pěkných akcí na obou stranách a diváci si přišli na své. Jablonečtí se v první půli trefili dvakrát, na druhé straně Kuchař trefil spojnici. Ve druhém poločase Bohemka dvěma slepenými góly srovnala a měla i další šance. Pak JBC opět přidal a odskočil znovu na rozdíl dvou branek. Zelenobílý poté snížili, ale vyrovnat se jim již nepodařilo, i proto že Hrdlička z malého čtverce přestřelil. Tečku za vydařeným odpolednem udělala zábava v hudební produkci Jana Žíly, který celou akci skvěle moderoval. 

 JBC / 35 let a víc /  -  BOHEMIANS 1905 / Internacionálové /

                              4  :  3   / 2 : 0 /

branky - Martínek           2 Myslivec

                Málek                    Pilz

                Peterka

                Prokůpek

Sestavy - JBC - Hančil, Peterka, Šikola J. , Šikola M. , Exner, Prokůpek, Holman, Jiroutek, Novotný, Trepera, Martínek, Halíř, Málek, Erlebach, Gebrt

BOHEMIANS 1905 - Zdeněk Hruška, Jiří Tymich, Karel Nachtman, Zdeněk Prokeš, Mario Kajšev, David Šindelář, Jaroslav Myslivec, Jaroslav Němec, Václav Hrdlička, Tomáš Kuchař, Tomáš Panenka, Antonín Pilz

Celou akci sledovalo na 500 spokojených diváků .