Jdi na obsah Jdi na menu
 


JBC - VTJ RAPID 1 : 2 ( 0 : 1 )

 Dostali už jsme se na dno, nebo se dá hrát ještě hůř? To je otázka pro nás po nepodařeném výkonu s vojáky. Od úvodního hvizdu čišela ze soupeře vůle se o výsledek porvat, na rozdíl od našich hráčů, kteří k zápasu přistoupili odevzdaně a vítězství hostům bez boje darovali. Rapid taktéž fotbalově neoslnil, ale nasazením a obětováním jeden za druhého předčili JBC. Z našeho mužstva se snažil hrát pouze Koťátko, ale bez pomoci spoluhráčů to na soupeře stačit nemůže. První gól jsme dostali ve 29´po dlouhém autu Halamy ( tradiční a téměř jediná zbraň vojáků ), kdy si ve skrumáži srazil míč Šír do vlastní branky. O chvíli později z totožné situace Nechanský míč jen prodloužil na vlastní branku a orazítkoval tyč. Hra se povětšinu času odehrávala ve středu hřiště, kdy jedna nepřesná nahrávka stíhala druhou. O poločase jsme udělali změny v sestavě a vyčerpali všechna střídání z cílem nabudit mužstvo a vrátit se zpět do zápasu. Zpočátku se zdálo, že změny byli k lepšímu, když v 51´si narazil míč Močkovský s Václavíkem a na centr benjamínka našeho týmu si naskočil Tonda Brož a hlavou ala Horst Hrubesch vyrovnal. Pak jsme hosty zatlačili na jejich polovinu hřiště, ale do zakončení se nedostali. V 67´byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Stárek a mohlo by se zdát, že nabídnuou šanci JBC využije k obratu ve skóre. Opak byl pravdou. Nejprve v 70´šokoval stadion Novák jenž chtěl centrovat, ale míč mu sedl tak (ne) šťastně, že skončil za zády opařeného Hančila. Po této studené sprše jsme se už nedokázali vschopit a jedinou možnost jak alespoň vyrovnat jsme neproměnili. To v 90´na centr P. Vrány nedoskočil v malém čtverci J. Vrána ani Exner a hosté se mohli radovat ze zisku tří bodů. Následovat budou důrazné pohovory s hráči o jejich přístupu k utkáním a následném setrvání v našem dresu.

 

Sestava   Hančil - Šír, A.Brož, Nechanský, P. Vrána - Hrbek ( 46´Močkovský ), Koťátko, Prokůpek ) 46´Exner ), J. Brož - Čermák  ( 36´Václavík ), J. Vrána

Góly -    Tonda Brož - Šír vlastní, Novák

ŽK -  1 : 5

ČK - 0 : 1   Stárek Lukáš

Diváci - 250

Rozhodčí - Rakouš, Rais, Mařatka

Delegát - Ptáčník