Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOKSY - JBC 0 : 3 ( 0 : 2 )

16. 5. 2009
Zápas ze špice tabulky se hrál v krásném areálu u Máchova jezera. Obě mužstva chtěla vyhrát a slušně zaplněný stánek viděl od úvodních chvil svižný fotbal. Hned v prvním souboji prošlápl jeden z domácích hráčů Holečkovi kotník a utkání pro něj skončilo. Ještě v deseti využil Čermák nedorozumění stopera s brankářem a ve 2´poslal JBC do vedení. Pro Doksy to byla studená sprcha, JBC byl nadále aktivní a vytvořil si několik šancí, které nezužitkoval. Domácí se probrali po půl hodině hry, měli mírnou převahu,ale výborná obrana si s ofenzivou Doks věděla rady. V době narůstajícího tlaku Čermák vybojoval zdánlivě ztracený míč a po autovém vhazování Bílek osamocen ve vápně z dvanácti metrů prostřelil ve 40´Valeše podruhé. Doksy do druhého poločasu dvakrát vystřídali byli aktivní a snažili se o korekci výsledku. Největší příležitost měl Semík, po chybě Brože šel ze strany sám na Hančila, ale na našeho v parádní formě chytajícího brankáře si nepřišel.Po té jsme aktivitu domácích otupili, hru vyrovnali a neustále zaměstávali jejich obranu.Svěřenci trenéra Bubly se nevzdávaly,ale klíč k otevření naší obrany nenašly.Naopak v 88´dostal Honza Vrána míč za obránce a levačkou na bližší tyč prostřelil Valeše potřetí a dal tak výsledku konečnou podobu.
Výhra a tři body jsou naprosto zasloužené, po celé utkání jsme byli nebezpečnější, hráli jsme kompaktně a všichni podali velmi dobrý výkon. Pochválit musíme atmosféru utkání, ke které přispěli i naši ULTRAS a jejich nádherné choreo - díky hoši.

Sestava - Hančil - Vrána Pavel, Ďoubalík Tomáš, Nechanský, Holeček / 4´Peterka /- Bílek / 66´Hrbek /, Prokůpek, Brož, Ďoubalík Jiří - Vrána Jan, Čermák

ŽK - 2 : 2
Diváci - 300
Rozhodčí - Mařík, Kowalik, Hanousek