Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOKSY - JBC 1 : 0 ( 0 : 0 )

17. 6. 2012

V krásném areálu u Máchova jezera jsme od úvodního hvizdu byli lepším týmem. Domácí hráči se spoléhali na dlouhé míče , s kterými si naše defenziva snadno poradila. Směrem dopředu jsme hráli po stranách a dostávali se do koncovky, v které se nám nedařilo stejně jako v průběhu celého jara. První tutovku spálil Braun, jenž zakončil jen do brankáře Kadlece. Ten pochytal i se štěstím následné tři trestné kopy Kopeckého a Vrány. Doksy si v první půli vypracovaly jednu možnost, když Vacek netrefil z malého vápna naší branku. Těsně před poločasem Paldus zazvonil na břevno, odražený míč dopravil do sítě Vrána, ale pro údajný ofsajd branka neplatila. Stoprocentní šanci měl Brezar, který šel sám na Kadlece, ale ten vytlačil jeho pokus na roh. Z toho po hlavičce Vrány opět Brezar nedokázal ze tří metrů dorazit do sítě a znovu Kadlec vyškrábl na roh. Poslední možnost měl po průniku Kopeckého Braun, ale branku netrefil. ruhá půle pokračovala naším náporem , jenže jakoby se naši hráči nepoučili z předešlých utkání a z ničeho umožnili Doksům jít do vedení. Po našem rohu, brankář Kadlec vykopl balon za naší obranu, Hančil vyběhl , míč ztratil a ten se dostal k osamocenému Semíkovi na velkém vápně a pohodlně zasunul do naší branky. Jablonec i nadále se snažil o vstřelení branky ovšem pokusy našich hráčů končili vedle nebo v Kadlecových rukavicích. Doksy měly několik brejků, které nedotáhly ani do zakončení a tak po ukončení utkání musíme znovu konstatovat, že jsme se opět porazili sami.

Gól  -  57 min. Semík  Patrik  1 : 0

 

Sestava: Hančil - P. Vrána, Nechanský, Šilhán, Brož - Pastor / 62 min. J. Vrána /, Paldus, Hrbek / 85 min. Peterka /, Braun / 74 min. Holman ml. / - Brezar, Kopecký

ŽK  - 4 : 2

Diváci - 180

Rozhodčí - Kadlec, Šmíd, Brož

Delegát - Pokorný