Jdi na obsah Jdi na menu
 


DESNÁ - JBC 3 : 0 ( 1 : 0 )

15. 4. 2012

 Do utkání se stejně sestupem ohroženého týmu z Desné jsme přijeli vyhrát, což bylo podložené kvalitním výkonem proti Novému Boru. Domácí měli evidentně respekt a proto jsme se ujali taktovky my. Bohužel naše územní převaha byla platonická a téměř bez zakončení. Jedinou nebezpečnou střelu Kopeckého  mířící mezi tyče vytáhl Žanta na roh. Zakončení ostatních hráčů bylo nepřesné a řešení slibně se rozvíjejících akcí žalostné. Dokázali jsme vyprodukovat neskutečné množství zkažených přihrávek , což vyústilo ve vedoucí gól Desné. Ve 35 minutě po našem autovém vhazování jsme ztratili míč a naši obránci nezachytili Peifera na jehož centr si naběhl nekrytý Rác a trochu se štěstím překonal Farského  1 : 0 . Do konce poločasu převzali otěže domácí, které dostala vstřelená branka na koně. Celý druhý poločas se hrál prakticky na polovině Desné a i přes bídu, které naše mužstvo předvedlo jsme měli dvě možnosti k vyrovnání. Nejprve měl na kopačce po pěkné narážečce gól Kopecký, ovšem zamířil nad branku Desenských. Po přeskupení našich řad se dostal do brankové příležitosti Pastor, ale ani on nedokázal zamířit mezi tyče. Pak už si naši hráči nedokázali navzájem vyhovět a náš zmar vyvrcholil v 85 a 86 minutě kdy Nechanský svými dvěma chybami nabídl Desné zvýšit pohodlně na rozdíl tří branek a definitivně tím završil tragický výkon téměř všech našich hráčů. Zápas jsme si prohráli sami. Nejenže hráči  všechny góly soupeři darovali, ale svým přístupem a výkonem udělali pořádnou ostudu. Zklamání nám připravili zejména borci, kteří by měli mužstvo táhnout.

Góly - 35 min.   Rác            1 : 0

            85 min.   Špaček     2 : 0

            86 min.   Hlubuček  3 : 0

 

Sestava: Farský - J. Brož / 46 min. Hájek /, Nechanský, Pastor, P. Vrána - Braun, Paldus,  Šilhán, Hrbek / 60 min. J. Vrána / - Brezar, Kopecký

ŽK - 2 : 1

Diváci - 100

Rozhodčí - Řeháček, Ujka, Miklovič

Delegát - Pokorný