Jdi na obsah Jdi na menu
 


CVIKOV - JBC 2 : 1 ( 2 : 0 )

31. 10. 2010

Do Cvikova , který těží jen ze standartních situací a dlouhých nakopávaných míčů, jsme si jeli pro body a výsledek je pro nás velkým zklamáním. Na jediné zbraně domácích jsme byli připraveni, ovšem naši hráči stanovenou taktiku nedodrželi, brzo se dostali do dvougolového manka a už se z něj nedostali. Začátek nám vyšel , míč jsme měli neustále pod kontrolou,ale branku jsme přímo neohrozili. V osmé minutě se Cvikov dostal za polovinu hřiště, v blízkosti našeho vápna fauloval domácího hráče Nechanský . Trestný kop prošel zkrze naše malé vápno na neobsazeného Baláže, který ze dvou metrů poslal Cvikov do vedení. Naši pokračovali v tlaku neustále okupovali území kolem domácí branky, zahrávali jsme i několik standartek, ale nic z toho nevytěžili. Ve 14´brankář Machačný vykopl dlouhý míč až na naši šestnáctku , kde míč trestuhodně minul Nechanský a zabíhající Knolle hlavou překonal vybíhajícího Farského. Cvikov hrál jednoduše dopředu, dlouhé vysoké míče o které se jejich útočníci prali s našemi hráči. V první půli ještě dvakrát po rozích si vytvořili bojovností a důrazem závary před naší brankou, ale už z nich nedokázali přesně zamířit. JBC měl dvě obrovské šance. Nejprve Koťátko vysunul Ďoubalíka , který běžel s Čermákem sám na brankáře, který jeho střelu vytlačil mimo tři tyče.Ve 44´opět Koťátko našel nabíhající Čermáka, jenž běžel tentokrát sám, vystřelil , Machačný míč jen ztlumil, už,už se zdálo , že míč se dokutálí do branky, když pohotově a obětavě zasáhl Rudinský a míč z brankové čáry vykopl. Po změně stran a dvou vystřídání jsme Cvikov na naší polovinu pustli cca třikrát, ale z trvalé převahy, místy drtivé vytěžili jen jednu branku. V 71´našel Bulíř nabíhajícího Brauna jehož křížná střela skončila přesně za tyčí domácí branky. Pak jsme mohli i vyrovnat , ale šance již zůstali nevyužity. Herní marnost domácích dokumentovala 84´ kdy kopali ve vápně nepřímý kop a finální střela minula naší branku o 35 metrů. Tyto ztracené body nás mrzí dvojnásob, protože to bylo s absolutně nejslabším mužstvem v soutěži. Navíc inkasované branky byli vesměs vlastní.

Góly -   Baláž, Knolle -  Braun

 

Sestava   Farský - Šír, Exner, Nechanský / 46´Prokůpek /, P. Vrána - Hrbek / 64´Bulíř /, Braun, Koťátko, J. Brož - Čermák / 46´J. Vrána / , Ďoubalík

ŽK -  3 : 4

Diváci - 65

Rozhodčí - Hanousek, Horák, Krupa

Delegát - Všechovský